Baku Squad [BAKUS]

Forum Klanu gry World of Tanks - Teamspeak3: bakusquad.tspeak.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2014-03-01 22:05:57

Podanie

Gość

Podanie

1. Robert146 - Robert - 21
4. IS7, Tiger II, KV-4, Jagdpanther, SU-152, Nashorn, 59-16, KV-1, PzIV, M4 Sherman, T25, Churchi I, AT2, M44
dodatkowo odblokowane: T32, T25 AT, AMX 12t, Churchil VII, Sherman Jumbo

#2 2014-03-03 15:18:30

 _Gawron_

Administrator

8268386
Call me!
Zarejestrowany: 2014-02-18
Posty: 63
Punktów :   

Re: Podanie

Zaakceptowane.


Czołem Towarzyszu Broni,
Serdecznie chciałbym Cię powitać w naszych prograch, mam nadzieję, że znajdziesz w naszym klanie to czego szukasz. Jako, że jesteś nowy przedstawię Ci pare ważnych spraw związanych z naszym klanem:
- Po pierwsze jak najszybciej prosiłbym o rejestrację na naszym klanowym forum na którym odbywa się cała orginizacja i administracja klanem oraz nowinki z świata WOT i przydatne informacje: http://www.bakusquad.pun.pl
- Po drugie mam nadzieję , że masz zainstalowany program TeamSpeak 3 w najnowższej wersji, jeśli tak to proszę jak najszybciej wejdź na niego i staraj się być na nim dość aktywny(przy pierwszym wejściu poproś jakiegoś administratora lub kogoś z rady klanu o nadanie Ci uprawnień, abyś mógł swobodnie poruszać się po kanałach)
- Po trzecie prosiłbym abyś na forum dokładnie pod adresem: http://www.bakusquad.pun.pl/viewforum.php?id=13 przedstawił sie reszcie nazywając wątek Swoim Nickiem z gry (Imię - wiek). Przykładowy _Gawron_(Grzegorz - 22)
Pozdrawiam,
CMD. Gawron.


”Jeśli znasz siebie i swego wroga, przetrwasz pomyślnie sto bitew. Jeśli nie poznasz swego wroga, lecz poznasz siebie, jedną bitwę wygrasz, a drugą przegrasz. Jeśli nie znasz ni siebie, ni wroga, każda potyczka będzie dla Ciebie zagrożeniem.” - Sun Tzu.

Offline

Baku Squad TeamSpeak Viewer

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ppkw.pun.pl www.vsvsd.pun.pl www.roxoria.pun.pl www.ziip88.pun.pl www.fifa08turniejeligi.pun.pl